درباره ما

درباره ما

به نام مهربانی
از آنجا که طی چند سال اخیر فناوری نسل جدید اینترنت در خانه ها و همچنین تلفن های همراه فراگیر شده نیاز روز افزون به هماهنگ کردن زندگی با پیشرفت تکنولوژی بیش از پیش دیده میشود..همواره پیشرفت تکنولوژی موجب راحت تر کردن زندگی و گشوده شدن دری جدید بسوی بشر شده است... در این فصل از پیشرفت تکنولوژی هم مردمی بهتر زندگی میکنند که خود را با این پیشرفت همجهت کنند..وبسایت  و اپلیکیشن اندروید زود خرید  بهترین فروشگاه ها و خدمات را در شهر و محله شما عزیزان برای راحت تر زندگی کردن و رفاه حال شما جهت خدمت رسانی جمع کرده است .با اپلیکیشن و وب سایت زود خرید شما در زمان و  هزینه های جانبی صرفه جویی و زمان بیشتری را برای با خانواده بودن خواهید گذراند.
 ما تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات انجام خواهیم داد.سعی ما بر این است که تنها در جهت بهبود کیفیت کار و خدمات خود بکوشیم لذا پیشرفت این کار موجب رفاه حال بیشتر شما عزیزان  می گردد ، از این رو صمیمانه ازهمه شما تقاضا داریم اگر مایل به ادامه حضور ما و ارائه خدمات نوین در شهر خودتان  هستید برای رواج فرهنگ خرید اینترنتی در زودخرید بکوشید و ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی نمایید.پیشاپیش از اینکه ما را همراهی می کنید سپاسگذاریم. 

شماره تماس :     09032064005
  گفتگو  از طریق تلگرام  
پست الکترونیکی  : zoodkharid.co@gmail.com

شبکه های اجتماعی : 

        
همچنین میتوانید سوالات ،انتقادات ، پیشنهادات و شکایت خود را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید به محض دریافت جواب خواهیم داد.


همچنین ان دسته از عزیزانی که شهر آنها در سایت و نرم افزار ثبت نیست و یا قصد دریافت نمایندگی شهر خود را دارند میتوانند از طریق شماره تلفن 09032064005 و یا از طریق فرم تماس با ما و یا ایمل زیر درخواست خود را ارسال نمایند.کارشناسان در کوتاه ترین زمان درخواست شما را رسیدگی خواهند کرد.
zoodkharid.co@gmail.com