دسته بندی ها

نوشابه زرد بزرگ 1.5 لیتری پپسی

وضعیت:
موجود
قیمت فروش:
2,530
تومان
تعداد:

10000

نقد و بررسی اجمالیPepsi Cola Beverage - 1.5 Lit Pack Of 6

امروزه نوشیدنی‌های گازدار طرفداران بسیاری پیدا کرده است و تنوع این محصولات در بازار نیز زیاد شده است. نوشیدنی پپسی در چند دهه اخیر، همیشه جزء موفق‌ترین و محبوب‌ترین نوشابه‌های گاز دار بوده است و بسیاری از افراد عادت کرده‌اند که بعد از غذا مایعات و نوشیدنی‌هایی مصرف کنند تا غذایشان بهتر هضم شود. نوشابه گاز دار «پپسی»  با طعم کولا بوده و فاقد چربی و اسیدهای چرب ترانس است. 

  • ارزش غذایی

  • تازگی و کیفیت محصول

  • ارزش خرید به نسبت قیمت

  • بسته‌بندی و شرایط نگهداری

پپسی

 

نوشابه «پپسی» اولین بار در سال ۱۸۹۳ توسط داروساز جوانی به نام کیلب دیویس برادهم اهل نیوبرن (New Bern) در ایالت کارولینای شمالی واقع در کشور آمریکا معرفی شد. هدف برادهم از تولید این نوشیدنی، درمان درد معده بود. نام نوشابه پپسی بر گرفته شده از پپسین (Pepsin) بوده که یک آنزیم پروتئینی است. پپسین از سلول‌های اصلی معده ترشح می‌شود و به هضم پروتئین‌ها کمک می‌کند. این شرکت درزمینهٔ تولید انواع نوشیدنی‌های غیرالکلی فعالیت دارد. برادهم این نوشیدنی را با ترکیبی از وانیل، شکر، کارامل، دانه‌های کولا و دیگر افزودنی‌ها تولید کرد. نوشابه پپسی با استقبال مردم روبرو شد و به‌این‌ترتیب فروش پپسی کولا افزایش یافت و او را به تأسیس یک کمپانی جدید متقاعد کرد. در سال ۲۰۱۴ شرکت پپسی‌ حرکتی بسیار خلاقانه انجام داد و دستگاهی را عرضه کرد که مصرف‌کنندگان با استفاده از آن می‌توانند بیش از ۱۰۰۰ نوع نوشیدنی با ترکیباتی مطابق باسلیقه خود را تنها با فشار یک دکمه آماده کنند.

 

کولا

 

نوشابه کولا معروف به نوشابه سیاه، در تاریخچه نوشابه جزو اولین نوشابه‌هاست و در بین انواع نوشابه بیشترین محبوبیت را در بین مردم دنیا دارد. بسیاری از افراد به غیر از نوشابه کولا، انواع دیگر را قبول ندارند. ترکیبات نوشابه سیاه، جزو اولین ترکیبات ساخته شده برای نوشابه است و فرمول ساخت آن برای نخستین بار در سال ۱۸۸۶ به‌صورت یک نوشیدنی، ابداع شد. این شربت حاوی عصاره برگ کوکا و همچنین عصاره دانه کولا برای طعم‌ دهی بود که خاصیت دارویی نیز داشت و به‌این‌ترتیب تحولی در نوشیدنی‌های مردم دنیا ایجاد شد و نوشیدنی‌های با این طعم جذاب، جزو محبوب‌ترین نوشیدنی‌های مردم دنیا تا به امروز شد.

 

  • محصولات مشابه